Velkoobchod

pic_0150 pic_0167 pic_0177

Swiss Cheese v současné době spolupracuje s několika lahůdkářstvími a restauracemi v rámci celé ČR.

Naši velkoodběratelé oceňují, že díky našim zkušenostem a množstvím kontaktů v rámci švýcarského gastronomického trhu, jsme schopni v jakémkoliv množství a prvotřídní kvalitě zajistit veškeré gastronomické speciality švýcarské  provenience, jako jsou sýry, uzeniny, vína, koření, sezonní suroviny včetně gastrovybavení. Ze zpětné vazby od našich obchodních partnerů víme, že oceňují nejen náš osobní přístup, ale také komplexní znalost švýcarského trhu v oblasti sýrů a gastronomie obecně.

Speciální akce nabízíme také pro vinotéky. Rádi byste svým zákazníkům kromě vína dopřáli také požitek z lahodných sýrů? Stačí vám pouze chladící vitrína a my, dle vašeho výběru, dodáme vakuované kousky sýrů, se štítky a s přesnou váhou. Minimální trvanlivost vakuovaných sýrů garantujeme po dobu 30 dnů. V případě spolupráce dodáme propagační materiály ke zviditelnění nabízeného sortimentu.

Máte-li zájem o detailnější nabídku a další spolupráci, použijte prosím kontaktní formulář. Jsme připraveni zodpovědět vaše dotazy.

pic_0408 pic_0337 pic_0428