O nás

DSC_6564

Barbara a Peter John, velcí znalci a milovníci sýra, otevřeli v roce 2010 v Jesenici u Prahy prodejnu švýcarských specialit  Swiss Cheese. Splnili si tím svůj velký sen přiblížit nám svou zemi pomocí gurmánských zážitků a dát Čechům možnost ochutnat kvalitní sýry, vína, masné výrobky, čokolády a další speciality ze všech koutů Švýcarska.

V roce 2014 přesídlil Swiss Cheese z Jesenice na Libuš. Majitelé zde na hlavní třídě otevřeli útulný rodinný krámek, do kterého vložili velký kus srdce. Koupíte zde poctivé, kvalitní švýcarské produkty a obslouží vás vstřícný a kompetentní personál. V nově otevřené kavárně si můžete vychutnat snídani, fondue, raclette, nebo si vybrat jiné speciality z nabídky v menu.

Swiss Cheese, jako jediný v Česku, nabízí bohatý sortiment nejznámějších švýcarských sýrů a švýcarských specialit. Jsme zaměřeni na produkty nejvyšší kvality. Kromě tradičních švýcarských značek, jako je například Gruyere, Emmentaler nebo Appenzeller, u nás naleznete i vzduchem sušené hovězí maso “ Bündnerfleisch“, šunku, či sušený špek. V naší nabídce nechybí ani světoznámá švýcarská čokoláda a typická švýcarská vína, reprezentující různé kantony.

Vaše rodinné, či firemní oslavy zajistíme u nás v kavárně, nebo formou cateringu. Pro speciální příležitosti připravíme sýrové mísy, dárková balení, dárkové vouchery atd. Pronajímáme také příslušenství nezbytné pro přípravu raclette nebo fondue, nebo pro vás tyto lahůdky rádi připravíme.

Těšíme se na vaši návštěvu, buďte našimi vzácnými hosty.

Barbara a Peter John